| twittysylvester2011 a întrebat:

Cum poti deveni un Expert TPU?

Răspuns Câştigător
| BamBum_3904 a răspuns:

Prin multa daruire si respect acordat celor care solicita sprijin. Raspunzand la multe intrebari, ajutand in probleme care pentru unii reprezinta probleme. Este o satisfactie imensa sa poti simti ca ai fost de ajutor. Funditele si titlul de "Expert". sunt lucruri simbolice, reprezinta apreciere simbolica. Fi expertul tau, apreciaza munca ta si vei fi respectata cu siguranta. Succes!

3 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Raspunzand la cat mai multe intrebari si primind foarte multe fundite ( adica raspunsuri castigatoare )

| Mariaa a răspuns:

Din ce am citit si eu pe aici...trebuie sa raspunzi la toate intrebarile.sa aduni cat mai multe funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai un rank ridicat sau o gramada de raspunsuri folositoare happy