| Milk Swan a întrebat:

Cum poti deveni "Expert TPU"?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Regina, de ce nu te adresezi Ralucai de la TPU(admin). Trimite un mail, ea te va lamuri in privinta asta. Bafta happy

5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Eu am inteles ca in fiecare saptamana s-ar putea sa mai avem un expert, daca intruneste suficiente puncte... sau este de ajutor comunitatii. Cred ca ati primit si voi mesajul de la TPU - Noutati

cristian
| cristian a răspuns:

Perseverenta este calea reusitei in orice.
Pasi mici si facuti zilnic in directia urmarita iti asigura succesul.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

...cred ca e mai imp sa dai ceea CE stii, si celorlalti, pentru ca sistemul de vot nu e respectat ad literam, si nici in integrum-pacat!, asa ca e cam relativ, nemaivorbind de subiectivism, obiectivism, etc... Bucuria altruista, extrapolata conteaza mult... +k, "Unii nu intelege bine ce se vorbesc aici..."

| leluc a răspuns:

Probabil daca ajungi in primii 5 in clasament, sau daca depasesti un anumit numar de raspunsuri castigatoare..cred ca alessa ar putea sa-ti raspunda mai exact

| Milk Swan explică:

Bine, multumesc pentru. raspunsuri! Dar rroxi43 poate sa-mi raspunda la o intrebare si mai dificila: Cate puncte trebuie sa ai ca sa devii, ca asa, din saptamana in saptamana apar membrii. Deci: CATE PUNCTE TREBUIE SA AI CA SA DEVII EXPERT TPU?