| anonim_4396 a întrebat:

Buna
cum sa fac sa cresc mai repede lvl la burn buddy?

plantez am animale:o oaie, 1 porc si un aine
un baiat are level 50 (deocamdata)si creste in fiecare zi lvl

cand el a inceput sa joace eu aveam level 20
si intru in fiecare zi
funda

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai roaga pe cineva sa iti puna buruieni, cand le scoti iti da ceva experienta. Sau planteaza trifoi - se fac foarte repede.

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Ia-ti 100 de fertilizant slab si 100 de clover sau trifoi depinde inc e limba e
baga trifoiu fertilizantu si devine planta mare. dapa planta moarta si fa asa.Mai primesti si trofeu daca colectezi si vinzi 4000

| girl99as_7693 a răspuns:

Pune radish sau avocado cu ingrasamnat, ofera dragoste, fura, pune casa si hambarul peste plante ca sa nu iti fure cineva

Bafta! Si eu joc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut o smecherie

Întrebări recente