| Thomas_2346 a întrebat:

Cine joaca barn buddy pe facebook?big grin
Cand aveam level 20 varumio 8 acum am 27 varumio 21straight face
Ma joc in fiecare zi si plantez doar flori
CE sa plantez in afara de trifoi sa cresc repede?big grin Piersica? Banane?

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Ca sa cresti mult trebuie sa plantezi numai flori, ei eu joc si cu florile cresti cel mai mult pentru ca iti da cea mai multa experientzawinking

| AlinaaAli a răspuns:

Sa nu plantezi fructe pentru ca nu o sa cresti aprape deloc,si incearca sa itti cumperi animale, porci sau oi, pentru ca daca le speli si alea dau experientzatongue