| Sweet_1111 a întrebat:

cum pot la Burn Buddy sa plantez mai departe? Ca sunt pietre si nu pot... Ajutati-ma ...Mersi.

13 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Cu click stanga

| Xonia a răspuns:

Pai trebuie sa cumperi locul ala de pamant, si dupa poti planta pe el.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Simplu. Acolo este o tablita pe care scrie $. Pune pe ea si asa vei putea cumpara lotul respectiv ( numa ca cam costatongue ). Si asa mergi incet incet pana le iei pe toate. Poti cumpara doar lotul pe care e placuta, mai departe nu, doar cand ajunge placuta si acolo.

sper ca ai inteles:d

| LNK a răspuns:

Salut!
Trebuie sa cumperi urmatoarea bucata de teren. Dai click pe ea si apesi pe Cumpara. Poti sa o cumperi cu monezi sau credite.
Succes! happy

| LNK a răspuns:

Salut!
Trebuie sa cumperi urmatoarele bucati de teren. Dai click pe ele si apesi pe Cumpara. Le poti cumpara cu monezi sau credite.
Succes! happy

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Nu se poate planta mai repede sad funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
K sa plantezi mai departe trebuie sa iti cumperi teritoriu.nu costa decat 15 000 nu stiu d coins:X
Sper ca te.am ajutat:X

| danutz hacker a răspuns:

Oi trebuie sa cumperi acele locuri

eu le-am cumparat pe toate

ia da clik pe acel loc cu bannerul acel

sa vezi ca o sa iit ceara sa il cumperi

| Andreea_1914 a răspuns:

Acele locuri cu pietre de fapt sunt niste parcele pe care le cumperi cu bani virtuali.

| YOUYOU10 a răspuns:

Trebuie sa cumperi terenurile...

| hellokitty_5852 a răspuns:

Pai, trebuie sa-le cumperi tu.Iti arata un $ pe unde trebuie sa plantezi, dai pe el si daca ai cate monede sau credite iti trebuie dai pe cupmara.

| Fllo a răspuns:

Trebuie sa cumperi cate o parcela pe rand.

| Fllo a răspuns:

Trebuie sa cumperi fiecare parcela in parte cu banii pe care ii faci din recolte.