| kiss1 a întrebat:

Buna'
Cum se numeste un barbat inteligent, sensibil si frumos?
fundita celui mai original raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cryssbest a răspuns:

Un zvon.

68 răspunsuri:
| Bianca_4346 a răspuns:

Un zvonlaughingsau o raritate.

| Iuly006 a răspuns:

Un vis devenit realitate.

Răspuns utilizator avertizat
| neUtilizator a răspuns:

Se numeste Femeierolling on the floor

| NUUSTIU a răspuns:

Inexistibil

| fame a răspuns:

Shod big grin

| Bubu a răspuns:

Johnny deep smug laughing

| Serendipity17 a răspuns:

Se numeste catel laughing

| CrazyTeenager a răspuns:

Femeie.
De cand sunt astea calitatile apreciate la barbati? laughing

| max_3105 a răspuns:

Maxbig grin

| Muffins a răspuns:

Ion din deal

| 6AniFaraTine a răspuns:

Atunci cand esti indragostita EL este pentru tine cel mai inteligent, cel mai sensibil si cel mai frumos. Orice barbat este asa cand e privit de femeia ce il iubeste.
Si orice femeie este asa cand e privita de barbatul care o iubeste.
Dragostea infrumuseteaza si imblanzeste totul, iar ura urateste si distruge.
P. S.: si se poate chiar sa fie frumos, sensibil/a si inteligent/a cu adevarat, de ce nu?

| PaulW a răspuns:

1.Sunt frumos
2.De sensibil daca sunt da pana si planghappy
3.Inteligent ma poti numi daca vrei numa pentru ca am terminat clasa a -5-ahappy

| XastamikaX a răspuns:

Nu va mai bateti joc de intrebare.Sunt si astfel de barbatii, dar sunt greu de gasit pentru ca sunt foarte putini.

| MadyLuz a răspuns:

Se numeste visul oricarei femei big grin

| MadyLuz a răspuns:

Visul oricarei femei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sindrom delirant-persistentlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adonis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basme... Specimen rarlaughing pe cale de disparitziewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama un barbat prost

| stweety10 a răspuns:

Pentru unele este barbatul ideal, pentru altele este exact ceea ce nu vor(pentru ca vor un barbat dur si inteligent), iar pentru restul clar nu exista.

| Macho a răspuns:

Cum ma numesc eu? Andrei!

| addicting a răspuns:

Omglaughingcand apare sa imi zici si mielaughing

| So Good a răspuns:

Il cheama George(geoboy) am si doveziwinking

| stickere a răspuns:

Iti doresti un iphone si nu ai bani de unul original? nu. i nicio pb., eu te pot ajuta.vand IPHONE 3G identic(super telefon) urgent la pretul de 249 lei id nikelino6@yahoo.com pentru cine e interesat.am poze si filmulet cu acesta, vb pe mess

| andreutza_5786 a răspuns:

Pai specimen, inventie, casanovarolling on the floor perfectiune... dar toti stim ca perfectul nu existarolling on the floor

| VacaVacuta a răspuns:

Barbat.

Pai cam asa ceva gasesti cam rar parerea mea este ca este un zvon un mit sau un vis frumoswinking

| funkydiva a răspuns:

Barbatul Morgana sau tipul din reclama de la Calvin Klein.