| kiss1 a întrebat:

Buna'
Cum se numeste un barbat inteligent, sensibil si frumos?
fundita celui mai original raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cryssbest a răspuns:

Un zvon.

68 răspunsuri:
| CRISTINA_5101 a răspuns:

Gay

| raluka_3688 a răspuns:

Dony laughing

| bomboniiica a răspuns:

Cam asa ar trebui sa fie toti dar nu se poate
Oricum norocoasa fata care-l intalnestesmug

| 1qjan a răspuns:

Golanwinking

| kidutsa_5789 a răspuns:

O iluze, barbati care sa aiba una din calitatile astea poate exista, dar pe toate 3 e prea mult, sau sensibili si frumosi sunt bebelusii (or fi si destepti, nu zic nu).

| kidutsa_5789 a răspuns:

Poezie de Mihai Eminescu.

| ßεℓℓª a răspuns:

Mister PERFECT laughing. Mda. Daca gasesti un asemenea barbat sa nu te astepti sa stea prea mult cu tinewinking

| JuSsTloV3 a răspuns:

Un zburator(daca ai inv la romana) /Imaginatia mea/Visul neimplinit

| Gely a răspuns:

Nu exista dar ma rog. cred ca barbatul IDEAL love struck love struck love struck as vrea eu un asa barbat... dar nu se prea gasesc straight face laughing