| BetterThanDrugs a întrebat:

Buna^^ Fundita! Kare este mancarea voastra favoritaa? T/Alaughing

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Chilotii comestibili de la sex shop cu bomboane pe ei :X

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Prezervative cu ceapa

| Sconcsiş a răspuns:

Piţipoance la plită

| NoChanceForUs a răspuns:

Cartofi prajiti, bere si pizza.

| Elena1234456 a răspuns:

Parfum de mamaliga laughing

| Bizzareq1 a răspuns:

Este un urs panda la prajit, plin cu rahat, si boabe de cal...

| PiluLă a răspuns:

Par pubian lu` picior mare la cuptor cu garnitura de piept de cioara afumat cu fum de sequoia

| Vulvatron a răspuns:

Pui cu smantana =p~ laughing

| Băscuţă a răspuns:

Rahat cu apa plata. Mentionez ca e rahat turcesc.

| InviSiblE_8500 a răspuns:

Fuduli de iapa cu sos de sare

| PupicelT a răspuns:

Aripioare de gandaci cu smantana si salata de marar...De ai sti ce bun e... smugiaammm :X laughing

| Bellabelutsag a răspuns:

SArmale umplute cu smoala,gogosii umplute cu intuneric, puii cu namoll si soss de cacarezee, si cam atataarolling on the floor"))laughingrolling on the floor)laughingrolling on the floor

| Adeliи97 a răspuns:

Borcanagii umplutewinking