| maya00sel8cookie a întrebat:

Care este mancarea voastra preferata? dar materia?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Hm, cred ca pizza. Iar referitor la materie: engleza. happy

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ador pastele cu oricee, iar materia preferata cred ca e istoria.

| DakotaRoyse a răspuns:

Şniţelu' din piept de pui cu cartofi piure pufoşi şi psihologia.

| Brâncuşi a răspuns:

Măncarea mea preferată este pizza şi mămăligă cu brânză şi smântânică...şi materia Tehnologia şi Biologia, ţie?

| DarkBlood32 a răspuns:

1. Pizza
2. Mate,romana, biologie, fizica, engleza, geografie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Referitor la mancarea favorita, este salata de vinete, iar ca materie imi place foarte mult biologia.
Te pup!

| strengaritzza a răspuns:

Pizza este mancarea mea preferata. happy Si gratarul din piept de pui cu legume.

| Zuzazozo a răspuns:

Mancarea mea favorita este carnea de iepure facuta la cuptor, iar materia mea preferata este, desi suna ciudat, matematica, pentru ca este o materie realista.

| maya00sel8cookie explică:

Pai imi plac romana si franceza, iar mancarea preferata sunt cartofi prajiti

| huuu a răspuns:

Pizza istoria

| OwlEyes a răspuns:

Mancarea mea preferata este puiul la gratar cu cartofiori natur.Si materia preferata:engleza.

| abbeydudaa a răspuns:

Pizza:X si...chimia:X

| PlictisitDeViatza a răspuns:

Mancare preferata thinking cartofii prajiti, ombleta si mai sunt...
Materia preferata oh go on 0 nici una nimic!

| AndaPopescu a răspuns:

Paste si romana.