| b342 a întrebat:

http://www.TPU.ro/utilizator/aosso
acum ce o sa mai apara?
saraca NOname...cred ca primeste mesaje din secunda in secunda:))
acum pe bune, ce o sa mai apara?/:)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SaintJimmy a răspuns:

Deja a trecut mania cu Ilove, uită-te doar la data în care a intrat ultima oară, și în plus, au fost cu mult mai mulți decât atât.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai de unde ştii până la urmă. Cei care se plictisesc au cu siguranţă multă imaginaţie! Baftă!

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Probabil un IloveBrigaelalaughing

| LittleandLiars a răspuns:

A fost ILoveCretaker si mai multi oh go onlaughing) nu stiu ce o sa mai apara au fost si cu orasul TPU si cu NOname VS Cretaker happy

Astept noile"idei"happy