| DanielMuresan123 a întrebat:

Salut, care e faza cu charlie charlie?
De la ce vine charlie charlie?
E adevarat? Ati incercat? sau e o facatura pe internet.?
Astept explicati...doar care stiu sa se bage in seama.
Credeti in asa ceva?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Http://www.romaniatv.net/......22706.html Nu este adevarat. N-are cum.

| KillMePlease a răspuns:

Ce-i cu oamenii ăştia?
oof, of...
e o vrăjeală creată special pentru bebeii care normal că n-au altceva de făcut decât să creadă...
hai somn uşor şi să-l visezi pe,, Charlie" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un joc în care, cică, invoci spiritul unui copil mexican. E un fel de tablă uoija doar că ai doar "da" și "nu" și două creioane (dintre care pe unul "îl mișcă spiritul").
L-am încercat și eu și colegii mei și nu s-a întâmplat nimic. Deci e o născocire a cuiva liniștit.

Și nu, nu cred.