| sasha96 a întrebat:

Imi puteti da niste intrebari si provocari pentru Adevar Si Provocare?
Dau funda! :-)

Răspuns Câştigător
| Macryna a răspuns:

1 Fa un turnulet din capace de la carioci

2 Du-te pe strada si plange-te unui om care sta pe banca ca fostul tau iubit Alejandro te-a parasit pentru a se insura cu o tigaie drycoker pentru ca gateste bine si eco

3 Bea cola/pepsi amestecat cu fanta si apoi bea zeama de lamaie

4 seara du-te afara ascunde-te dupa ceva si sperie pe cineva

5 suna cu numar ascuns pe cineva zicand : sti m-am gandit mai bine Da vreau sa ma marit cu bunicul tau costel happy ai curaj sa faci toate astea? laughing

7 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

6. Bea un suc de scoici!
9.E adevarat ca esti o masturbatoare obsesiv-convulsiva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...
Nu!
PAAA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provoaca pe cineva sa spuna adevarul.

| Lαrisα a răspuns:

Da, putem.

| Fernando9Torres a răspuns:

Asculta manele 30 min...

| Glumet a răspuns:

Fa zece flotari.

| styaos a răspuns:

Cu siguranţă să nu se ungă cu ketchup iute pe faţă. Nu de alta, dar după îl ustură toată faţa şi are ceva cu tine. Da, am pus pe cineva să facă asta.