| antilove a întrebat:

Dati-mi niste intrebari si provocari pentru jocul adevar sau provocare...cit mai amuzante.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da`te de 5 ori de-a rostogolul si apoi incearca sa stai in cap.
Scrie un sms amoros si trimite`l unui numar aleator.
Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.\
Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)
Imita un profesor de la scoala.
Suge`ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.
Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.
Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul
Timp de un minut comporata`te ca o maimuta in jungla

Sper sa-ti placa
Distractie placuta

8 răspunsuri:
| Chérrrie a răspuns:

1.Provocare:Baga mana in WC laughing 2. Adevar: Ai avut vreodata un vis erotic cu personajele cu care joci acest joc? 3.Provocare:Ia-ti pozitia adecvata si incepe sa canti"toate ratustele mele". 4.Adevar: Cat timp ai rezista fara sa-ti schimbi lenjeria? 5.Provocarebig grinescalta jucatoarea din stanga ta, folosindu-te doar de picior. 6.Adevar:Cu ce profesor de la scoala ti.ai dori sa te casatoresti? 7.Provocare:Comporta.te doua minute ca un bebelus. 8.Adevar:Fii sincera, te.ai sarutat vreodata cu un tip care era combinat?big grin

| Plague a răspuns:

Amuzante zici? Eu obisnuiam sa joc, dar tuturor le era prea rusine sa faca ce ii provocam. Uite ce le dadeam de obicei: daca jucam la scoala sau in oras ii puteam sa mearga in curtea scolii (sau langa o multime de oameni in oras) si sa se apuce sa danseze, sau sa faca genoflexiuni. Ii pui sa urle "sunt gay/lezbi si sunt mandru de asta" sau sa alerge cu mainile ridicate si sa urle (pe langa oameni, evident). Astea erau provocarile mai distractive tongue Mai poti sa ii intrebi chestii de genu...cati ani cainesti ai? (eu cand jucam daca nu stiam sa zica trebuia sa respecte provocarea), sau care e formatia preferata de formatia lui preferata happy. Distractie placuta la joc happy

| Plague a răspuns:

P.S. mai e distractiv sa ii pui sa alerge dupa oameni pe strada laughing (dar evident e nevoie de putin sange in co*ie ca sa respecti provocarile xD )

| ivy a răspuns:

Pune`i sa faca "Morcovii"; Numerele big grin; Turu` Frantei/Angliei; (Noi de obicei cand jucam orice joc il jucam pe Ardei Iutilaughing )

| GiiaaBăă a răspuns:

Intrebari: te-ai **** vreodata?
ai injurat-o vreodata un membru al familiei?
cu cine ai vrea sa faci sex?
provocari: dati chilotii jos
saruta cel mai oribil copil din clasa

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Provocari: 1 Sa puna la status "te iubesc si numele"
2 Sa puna la avatar o poza cu persoana pe care o iubeste sau cu tine
3 Sa iti cante o melodie la microfon
4 Sa danseze la web
5 Sa dea mass...cu ce vrei tuhappy
Adevar: 1 Este adevarat ca o iubesti pe...
2 Este adevarat ca ai vrea sa fi cu...
Sper ca ti-am fost de folos:*
P`paaawave>big grin

| Tedy_3444 a răspuns:

INTREBARE:daca ai vedea o vedeta pe strada ce iai face:Teai duce sa ii ceri un autograf? iai striga in gura mare numele sa o auda paparatii? sau ai urmario si ai lua ori ce a atins (ea) (el)?

| Cuceritoru_Danyel_1998 a răspuns:

Tu dormi seara in bichini?