| florinhacina123456 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste provocari pentru adevar si provocare

?

2 răspunsuri:
| Alexutzapoopuic a răspuns:

Sa isi bage degetul in nas si sa zica mama sunt frumusel, sa isi puna acelasi deget nesters in gura si sa zica mama sunt si mai frumusel, sa sparga un balon cu fundul, sa descfaca o bobmoana sa s-eu indese adanc in ureche si apoi s-o linga, sa ii trimita un mesaj cu multe...'' caractere '' pe emailul unui profesor, sa stea cu nasul juma de ora intr-un papuc vechi de sport, sa isi rada parul din fund si apoi sa-l traga pe nas, sa arunce o punga cu oua stricate in capul cuiva si apoi sa strige tare, uite doamna sunt mult mai frumusel si sa-i faca cu mana... etc funda?

| OrangeFga a răspuns:

Sa sparga un balon cu fundul, sa descfaca o bobmoana sa s-eu indese adanc in ureche si apoi s-o linga, sa ii trimita un