| byapiki a întrebat:

imi puteti spune niste nume de jocuri de pe facebook?(in afara de mall world, star doll, farm ville sau coco gril) Va rog, dau funda...

Răspuns Câştigător
| adushca12 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Diamond Dash sau Bubble Island.Sunt amuzante. Dupa parerea mea.

24 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Minilăbar. E genial jocul.

| Musique a răspuns:

Intelegeti odata pentru totdeauna: T/A nu se joaca pe facebook!
*cred -_- si sper asta*

| PotcaPădurii a răspuns:

Stiu eu unul super tare, o sa mori cand o sa-l joci, se numeste...

Jet!

| AlinaaAli a răspuns:

Ba daa!
este unu interesnt rau

l-au mai jucat si altii

si le-a placut la nebunieeeeee

dar cum naiba se numeste?

stai sa ma gandesc

aaaaaa

da stiu

JET!

batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Vai da' ce frumooosss

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa-i?
te-ai jucat si tu?batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Cred ca tu de nenumarate ori te-ai jucat, cred ca te-ai plictisit de elbatting eyelashes Asa-i?

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu nu! mi-a fost recomandat si mie cand nu am pus intrebarea la categoria potrivita!
dar nu am fost curioasa sa il jocoh go on
va las pe voi!batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaaAli):

O numai spune! Dar ce draguta esti ca ne lasi pe noi!
Chiar nu trebuia, la cat de draguta esti nu putem sa ne jucam noi, te lasam pe tinewinking
Pentru ca si noi suntem dragutebatting eyelashes

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tot te-ai bagat aici in seama ca ...ma abtin! te poti si jucaoh go on
stiu eu ca il joci tot timpul ca nu te poti abtinetongue
paaaaaa

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ooo te rog oh go on :-& Paaa!

| Forevăr a răspuns:

Uatdăfff____Este un joc pe Facebook numit, TPU pentru ***** care pun intrebari la categorie gresite - maiprescurtat : Tpupcpilcg!
Sunt la nivelul 0 sad Poate ma ajuti sa ajung la nivelul 10 smug Ce zici?
Intra pe Numaiintrapetpu

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Rahatville e perfect pentru tine.

| wendy434 a răspuns:

Intrebarea asta trebuia la categoria jocuri pc/online nu la t/a asta e motivul pentru care useri de pana acum te-au injurat.
si jocuri pe facebook ar mai fi:petville,pet society, the sims social, draw my thing si mai multewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu unul: "Muta-ti cadravrul in alta parte", eu is la levelu' 0, nu prea am avut timp sa ma joc la el, de fapt nici nu ma acceptau (habar nu am de ce), cred ca tu ai sa treci cu brio.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/Sj6WP.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce nesimtiti puteti fi! Ea va intrebat daca stiti jocuri, iar voi, ca niste b**, raspundeti, sa va aflati in treaba, daca nu stiti nu raspundeti, offfff romanii, ne mai asteptam sa fim o tara civilizata!

| byapiki explică:

Stiti ce? Eu v-am pus o intrebare, daca nu stiti sa raspundeti la ea, aunci nu va mai bagati, da?

| byapiki explică:

Stiti ce? Eu am pus o intrebare. Daca nu stiti sa raspundeti, atunci nu va mai bagati, ok? In loc sa va bateti joc, a-ti fi putut da un raspuns demn de funda... oameni necivilizati...

| TheTh0r a răspuns:

Poti incerca Suburbia
Am si un grup cu Suburbia

| Adrian_Cristian_1996 a răspuns:

Buna, eu ti-as recomanda sa joci...doar daca vrei, jocul: Suburbia. Distractie placuta!

| yulya1999 a răspuns:

Pai ai putea sa mai incerci family farm, it girl, barn buddy, bubble witch saga sau city vile.

| yulya1999 a răspuns:

Pai ai putea sa mai incerci family farm, it girl, barn buddy, bubble witch saga sau city vile.mie astea imi plac.big grin

| Sergiu_Andrei_1990 a răspuns:

Angry birds star wars