| Mangle a întrebat:

Maine este 1aprilie si nu stiu ce glume sa le fac colegilor. Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Buna,

Puneti mana cu care scrii intr-un bandaj de la incheietura si da-i putina culoare: Galbui spre verde (gen ca ai dezinfectant si medicamente) big grin. Si prefate ca te doare si ca nu o poti misca pana isi va da careva seama. Cel mai probabil multi vor uita de ziua pacalelilor si vor pune botul la pacaleala ta. Plus de asta ii vei si testa cine din clasa iti e prieten si cine nu. Cel care o sa-si faca griji si vei vedea afectiune din partea lui/ei, ala iti e prieten. Asta daca nu isi va da cineva seama de intai aprilie.

5 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Asta-i o farsa sau ce?! Cum adica MAINE e 1 aprilie?! Eu stiam ca azi e :

| Kyılε a răspuns:

Http://zutv.ro/......10734.html
Merita incercate :^^

| Meez a răspuns:

Mâine e 2, mă, cap de nucă.