| Andrea53 a întrebat:

Maine este 1 aprilie si as vrea sa stiu ce farse sa fac colegilor la scoala? Va rog ajutati-ma.
Dau funda.

3 răspunsuri:
| eu_8573 a răspuns:

Uite-un stol de rame!

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Sa sti ca am o idee mai buna.
Noi ne mai facem farse si intre noi dar in fiecare an ii facem farse profesoruluui/profesoarei.
Uite cum e farsa.
Va strangeti toti colegii pe hol intr-o parte in care ea/el sa nu va vada cand intra cu tot cu ghiozdane si haine si cand va intra pe usa nu va gasi pe nimeni si va crede ca ati chiulit toti de la scoala apoi iesiti din locul de unde v-ati ascuns si strigati "pacaleala de 1 aprilie'.
E o farsa tare.Noi o facem in fiecare an.
Sper sa-ti mearga.
Funda ca nu am niciuna!