| Gentiana a întrebat:

Mi-e pofta de castraveti murati!laughinglaughing ce sa fac? PS:Trivia/amuzante.

Răspuns Câştigător
| Shift a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Ia! :) Pofta buna! :))

12 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Ia morcovul si taci.

| BastetReloaded a răspuns:

Nu se mai poate...ii mananc eu pe toti cu pizza

Elianna
| Elianna a răspuns:

Acuma nu stiu ce sa faci,poate sa cumperi sau sa cauti in camara, daca ai facut tu sau cineva din familie! Sau sa-ti pui pofta in cui big grin Pe viitor, este posibil sa faci un...bebelus!

| rockelle75 a răspuns:

Caută in cămară chipsurile cu gust de castraveti murati, alea sigur nu lipsesc din casa unui copil nebunatic laughing

| SoP222 a răspuns:

Ia-ti un lays big grin

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Pai fa cum am facut si eurolling on the floor...imbraca-te si fugi la dozatoru de castraveti murati...dar grabeste-te ca am auzit ca bastet incepe sa manance si pizza cu castraveti murati

| RedBullÎmiDăAaaripi a răspuns:

Du-te la magazin şi cumpără-ţi nişte cipsuri cu castraveţi muraţiwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vino la mine, ca mai am 10 kilograme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te gandesti ca nu-ti plac, sau te duci la fetile powerpuff si iei de la primarul lor"muraturile"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un test de sarcina.