| anonim_4396 a întrebat:

sambata este ziua unei colege. si m-am gandit sa-i fac o felicitare de mana mea... si vreau sa scriu ceva amuzant ma ajutati? ca nu stiu ce sa-i scriu

dau funda!

Răspuns Câştigător
| NOBODY a răspuns:

Ii scrii:
,, La multi ani sa ai parte de multi bani
De gagii frumosi si multi
Buni la pat
Si foarte nuzi''

Si ii scrii la final:A epic fail for a moment

5 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Ma jur pe inima din dreapta ca n-am copiat-o!

| BastetReloaded a răspuns:

La mulţi ani, făăăăăă haladito!

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

laughing,,Draga mea chiftea prajita,tinichea hodorogita,te iubesc si te ador, ca pe-un pui de curca chior, cu drag Mary"happy

| MarrieMarie a răspuns:

Scrie asa:Esti frumoasa ca zambila, cocosata ca camila, ai parul ca coada vacii, cand te vad, m-apuca dracii!rolling on the floor

Întrebări recente