| Judoka a întrebat:

Peste cateva zile este ziua de nastere unei colege si i-am cumparat un cadou... dar nu stiu ce sa scriu in felicitare... vreau sa fie ceva originial si special! Funda cel mai folositor raspuns! Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| dariana006 a răspuns:

Fiecare adiere de vant pe care o simti si care te atinge, fiecare razade soare care te lumineaza sper sa iti aduca numai fericire si mai putina tinerete, implinirea dorintelor si nu uita ca si eu ma aflu pe una din aripile vantului urandu-ti un sincer:
''La multi ani''! happy sper ca te va AJUTA raspunsul meu happy fundita?