| oanyyy a întrebat:

Buna(scuzati categoria, dar e foarte vizitata, sper ca ai citit si tu LoL

De cateva zile am incpeut sa scriu o carte despre iubire si durere, dar nu stiu ce nume sa-i dau.
Ce nume sa-i dau?
PS: Dupa ce termin primele 2 capitole le voi publica pe TPU

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Hei,și eu scriu două legate de același subiect xD.
Nume.hmm thinking wut about :
Love is dangerous
Fire n Love
Lovin is dangerous
Love can burn you up.

big grin sorry, dar numai în engleză mi-au venit idei.

8 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sex oral si proteza dentara.

| Mişaaa a răspuns:

Iubire și durere.

[wow]

| sabilopod a răspuns:

Iubirea e durere?

| BastetReloaded a răspuns:

Scrii o carte fără să ştii ce nume să-i pui? atunci unde mai e inspiraţia, genialitatea unei lucrări în proză?

| MeGustaaa a răspuns:

Inima sfasiata, the heart mistakes, heart pain, hurt by heart sper ca te-am ajutat cat de cat

| blondissima a răspuns:

@ AlinaUbithatha Nu este atat de usor pe cate crezi tu sa alegi titlul unei carti. Si eu scriu una, dar pana n-am scris mai mult de jumatate nu mi-am gasit titlul potrivit. Nu este atat de simplu sa spui multe in doua sau trei cuvinte.

| Kyuubimon a răspuns:

Pana ce termini cartea o sa vezi ca-i vei da singura un titlu, pentru ca stiu cum e.Am scris si eu 2 carti, si am vrut un titlu dar in cele din urma tot eu am gasit titlul potrivit.Te sfatuiesc sa faci la fel!

| aaaalexa a răspuns:

Iubire si durerelaughing
sau:
dragostea doare
sau:
dragostea contine durere