| oanyyy a întrebat:

Buna(scuzati categoria, dar e foarte vizitata. Sper ca ai citit si tu, LoL)!
Pe 25 iunie ma duc la botezul verisorului meu.Stau in Galati. Ce as putea sa-i cumpar? De unde? Cat ar costa?
Eu nu vreau sa pun bani cu parintii!

Răspuns Câştigător
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Ai putea să-i cumperi o cruciuliță cu mir în interior(gen asta http://www.google.ro/......tp?/imgres chiar și de aur/argint dacă ai strâns mai mult în pușculiță.
O cruciuliță cu mir ar costa 2, 3, 4 lei iar o cruciuliță de aur ar costa în jur de 100-200-300 lei(depinde de mărime), o cruciuliță de argint cred că ar costa 50, 100, 200 lei(depinde de mărimea ei).
Cruciulițele de mir eu găsesc și pe la biserici de vânzare, dar poți găsi și în chioșcuri sau magazine mici.Cruciulițele de aur/argint le poți găsi la magazinele de bijuterii.

2 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Jet oceanic dea-cici la categoria Casa si Gradina sau mai bine du-te la dragoste si sex

Răspuns utilizator avertizat