| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy... sper ca nu se supara altii...straight face de ce multi din TPU il copiaza pe cretaker cu comicurile? sa nu va suparatibig grin

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Nu știu ce să zic thinking Și eu am făcut comicuri, nu pot să fac pe șmechera și să fiu gen "bwahaha xerox ce ești!". E în natura omului să imite. Totuși unii întrec măsura, dar e problema lor...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numesc fani!
Pa, pa.

| Serena1993 a răspuns:

Adica voi faceti pe ceilalti pitzipoance si cocalari si nici nu-i cunoasteti ca persoana. eu chiar m-am simtit jignitastraight face

Răspuns utilizator avertizat
| rockelle75 a răspuns:

Buna.
Nu il copiez, el mi-a zis ca pot face partea a 7-awinking
pa.

| User a răspuns:

Romania n-a dus lipsa de oi. Niciodata.

Meeeheheeeeh

| Psihiatra a răspuns:

E la moda sa faci asa ceva. Daca cineva o sa faca un film, atunci toti o sa faca.Asa e omul, mereu in cautare de idei pe care sa le practice.

| haiZI a răspuns:

Creataker ce? probabil fara voie, unde?

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

NO bine si tu acumhee hee
Nu sti cum ii ce fac oamenii fac si maimutele.
Si daca se supara candva asta e le trecelaughing

| Hunter_8040 a răspuns:

Si eu m-am simtit jignit! [O raportez] straight face

| lalalexo a răspuns:

Nu se sup nimeni si daca da asta e nu vine apocalipsa ca sau sup ei okrolling on the floor