| YourSweetAngel a întrebat:

Buna sunt cam noua la categoria T/A si as vrea sa stiu ce inseamna trollingbig grin

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ex de trolling tongue Daca cainele meu a ejaculat in mine pot ramana insarcinata? Si daca da o sa nasc un caine?
Mi-a ramas in cap intrebarea asta tongue

5 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Plimbare cu troleul

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiw a răspuns:

Trolling-ul este o violare deliberată a regulilor implicite ale spațiilor sociale de pe Internet. Dar mulți utilizatori consideră trolling-ul ca fiind doar o expresie particulară a afirmației "nu sunt de acord cu tine"...

P.S.: Asta-i întrebare de T/A fetiţo?

| TheFreak a răspuns:

Lucrul pentru care viata merita traita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trolling.
Hmmm... grea problema.
uite spre exemplu sunt intrebari "am violat o fata de 5 ani. ce ma fac?". si cei care le pun sunt considerati trolleri.
trolling reprezinta punerea intrebarilor stupide care tin de D/S, nici macar acolo nu's bune si sunt afisate la T/A.