| TotEuMa a întrebat:

Nu stiu daca e categoria potrivita, daaaaaaaaar... Ce inseamna moshpit? >:" FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Moshpit = moşeală în limba neaoşă.
Ştiu că e prezent nu numai la concertele rock ci şi la căcaturile de concerte dubstep unde se împing ăia între ei ca nişte gaytarzi defloraţi la cur.
La concertele rock se face moşeală adevărată, şi e atunci când se împing în general tipii între ei într-un cerc larg.
Mai e şi pogo, care e tot ca moşeala dar ăla e făcut mai mult de poseri (alde ăştia fani A day to Remember, Bless the Fall, Asking Alexandria şi trupe de fagoţi în general) şi e mai soft.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locul unde poti sa dai din toate alea la concerte...

| Aleeeex a răspuns:

E un stil de dans in care participantii se imping sau se trantesc unul in altul. laughing Acesta este asociat cu genurile de muzica "agresiva", cum ar fi hardcore punk, rock si heavy metal. Dar in timp s-a mai dezvoltat în genuri clubului grele, cum ar fi dubstep si drum and bass. Mai multe pe wikipedia. happy