| smartgirl a întrebat:

Buna (t/a) am o colega in clasa.si porecla ei e chips. dupa scoala mereu o strig chips. paremi-se ca ma auzit diLiga (diriga) si acum chiar ca o patesc. ce sa fac? am sa mor nu? chips e devina...totul a fost in afara scolii nu? o patesc sau nu?

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Te va porecli Kubeti si te va manca straight face
Dead end!

| MasterOfDisaster a răspuns:

@alindeejay voi nu stiti ce inseamna t/a?

@smileformeiassmy,ce sa patesti? eu le spun unor colegi „maimute", si nu se supara, ca stiu ei ca spun adevarul...laughing

Răspuns utilizator avertizat
| pisoias a răspuns:

Tu nu stii ca chipsurile dauneaza grav sanatatii?

| Yep a răspuns:

Ciudat...eu o strig pe diriga hamburger.Si ea nu stie nimic.*evil face*

| Loveis4free a răspuns:

De ce ai da de belea? E doar o porecla pe care i-ai pus-o unei colege.Nu are de ce sa se supere.Pna la urma nu e o porecla urata sau una cu injuraturi ca sa dai de probleme.Eu o data am dat peste diriga mea pe strada si am zis scuze.Atnci chiar ca am pus-o cu ea.Dar tu nu ai de ce sa fii certata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in afara scolii nu are voie sa se bage insa cred ca te va prinde de urat dirigata si pe vitor are ea metodele ei sa te taxeze asa fac toti profii