| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a întrebat:

Buna t/a uitati ce avem azi in meniu:))http://i.imgur.com/smkTa.jpg

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Vezi să nu te pui pe felie cu cola

| Foxie2 a răspuns:

Un comic de prost gust.

| AlQaeda a răspuns:

Dispari pâna nu cobor niste sfinţi pe tine.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Ăhă, deja m-ai plictisit.

| ShimmEr a răspuns:

Mda.Sucks!

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

O.O
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| EdiT a răspuns:

@comeandthelmesomething happy de unde-l stii ( i made a joekue!)

| xXxDropsBoyXxXLăvMeee explică:

@Zuzu nici macar nu e un comiclaughing
p.s:daca nu sti despre ce e vorba nu te mai obosii sa postezi...

| YourSweetAngel a răspuns:

Stii ar fi bun si un pateu
http://www.google.ro/......tp?/imgres