| anonim_4396 a întrebat:

Devine enervanta chestia asta, uitati-va >- http://i.imgur.com/OFJzf.png

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca majoritatea oamenilor care au bani de ciocolata, nu mai au 12 ani ca se fereasca de propriile mame...

| GroparuVesel a răspuns (pentru Apache):

Ai o gropaprobare.

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da de ce?!
Vor da faliment cu mame ca ale noastre. sad

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai răruț că-i mai drăguț!
Pa, pa.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

No.

| єχcєєℓ a răspuns:

Oameni care nu au ce face si posteaza tampenii din astea...(sa stii ca nu m-am referit la tine)

| RB26DETT a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Mda, dar atunci de ce ai scris asta? daca nu te-ai referit la mine, ai vazut comicul ti s-a parut o tampenie si ai scris, mda.

| Iulian03 a răspuns:

Asa e.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Troll2332 a răspuns:

Eu cred ce e enervant ca se micsoreaza imaginea. dar deschid imaginea intr-o fila noua= click dreapta; desc. imag. intr-o fila noua.

| LeWildJoker a răspuns:

Chestia asta se intampla la toate ambalajele...de ceeee sad