| BloodPrison a întrebat:

Buna T/A uitati-va la ultimul raspuns.http://www.TPU.ro/adolescenti/a-horror-sau-b-comedie/, dati va rog acolo cat mai multe stupide si nefolostoare si dati raporteaza.Nimeni nu ma mai injuat asa fara motiv pe TPU. OMG!

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Deja s-a raportat!
...crede-ma,ca handicapata asta nu are viata lunga pe TPU!
.si chiar as vrea sa o intalnesc in viata reala ...sa vad daca e asa tare in gura si atunci!

| Musique a răspuns:

Horror,ce comedie ii trebuie lui aia? waiting
nu se rade destul de moaca lui JB? waiting

| FucktheSystem a răspuns:

Nu că m-ar interesa că te înjură dar totuși l-am raportat, am facut un bine întregii lumi.

| Työlki a răspuns:

@JustinBieber,sa mori tu daca acel cont nu e al tau!
Auzi fa, scuza-ma ca iti zic, dar IDIOATA, mai taci tu din gura. Gata. A raspuns un fan JB. O crima shakiristo
-scuza-ma
-dar idioata? poate dar idioato
-o crima shakiristo nu e propozitie
shakiristo
Si tu faci scandal ca nu vrei sa ti se spuna Biberonist...
La toate gafele pe care le faci, cum sa nu fii fan JB?

| BloodPrison explică:

Multumesc,as vrea sa ma scap de toti justinii astia needucati si scuze ca zic, dar prosti