| ghitza a întrebat:

Neata...Imi dati va rog cat de multe filme pe care le-ati vazut si v-au placut. Anime, Actiune, Drama, Comedie, Horror, Adolescenti, Istorice, SF. Oridecare, sa fie multe big grin. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

M-am uiat vineri la un film: Hachiko: A Dog's Story big grin...e foarte trist sad m-am uitat cu fratele meu si am plans amandoi de la jumatatea filmului pana la sfarsit sad nu cred ca exista vreo persoana care s-a uitat la acest film si nu a plans sad
Alte filme la care m-am uitat vara asta(majoritatea cu adolescenti, comedii sau dramewinking ):
-a cinderella story
-mean girl
-american pie 5
-cruel intentions
-not another teen movie
-save the last dance
-eurotrip
-step up(1, 2,3)
-another cinderella story
-cadet kelly
-camp rock(1, 2)
-a walk to remember love struck
-legally blonde
-john tucker must die
-HSM(1, 2,3, 4)
-twilight(1,2,3,4)
-the last song
-the hotie and the notie
-wild child
-jumper(SF)
-the messengers
-speak(drama)
-17 again
-star sruck
-sharpay`s fabulous adventure
-an invisible sign(nu-i asa bun...)
-the girl next door
-what a girl want
-10 things i hate about you
-beastly
-amors baller
-waiting for forever
-greta
-she`s the man
-easy A
-sleepover 2004
-she`s all that
-the new guy
-i know what you did last summer(drama, horror. part 1 si 2)
-barlesque
-anjaana anjaani(indian)
-american pie 7
-moulin rouge
-stomp the yard
-dirty dancing 2:havana night

Dar filmul cu hachiko e super...merita vazut sad

| ghitza explică (pentru Bylok):

Am vazut filmul cu Hachico...ai dreptate: e super. Si mie de pe la jumatatea filmului au inceput sa imi dea lacrimile. Dupa ce am terminat de ma uitat la el, cred ca mai bine de 3 ore am stat in pat si ma gandeam la film. Chiar merita vazut!
Multumesc pentru lista. Chiar sunt multe. Cu cele pe care le am eu, o sa am ce downloada vacanta asta. Mersi!

6 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Buna idee happy mersi pentru fundita happy

| lOrd2Skill a răspuns:

Păi poţi să te uiţi la seria Twilight, la Cat Woman, SAW, şi alte filme:
Filme de dragoste: http://www.cinemarx.ro/filme-dragoste/
Flime de groază: Destinaţia finală, Yeti, Shutter, Drag me to hell
Filme de aventură: Harry Potter, Piraţii din caraibe, 2012, Prince of Persia
Filme cu muzică : Sunetul Muzicii, Regele valsului
Filme comedie : Home Alone, seria de filme cu inspect. Clouseau

Vizionare plăcută!

| ghitza explică (pentru lOrd2Skill):

Multumesc...sunt aici cateva pe care nu le-am vazut.

| lOrd2Skill a răspuns:

Cu placere eu le-am vazut pe toate si sunt fainebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lie to me. E serial. Foarte fain happy