| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare de ce nu am remuscari daca fac ceva de exemplu daca cumva i fac rau la o pers si sufera emotional sau daca fac ceva si are de pierdut o pers nu imi pasa nu simt nimic nu am nici o remuscare parca cand pateste lume ceva din cauza mea ma bucur pentru ca ori am iesiti n castig ori ma bucur ca sufera pentru mine rolling on the floor de ce adica in orice situatie tin sa ca si daca sufera o pers de ceva boala nu imi pasa adica si la o inmormanatre ma bucur ca o murit ca merge intro lume mai buna ps:oare am ceva problema pshiologica am personalitate de criminal care nu are remuscari pentru ce o facut
pps: este un lucru bun asta sau pers astea sunt cele mai prolifice si persoanele foarte cu statut social foarte inalt

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti psihopat!
Vorbesc serios, psihopatii nu sunt ca niste oameni nebuni.Ei pur si simplu nu au sentimente, deci...esti unul dintre EI!
Stai departe de mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiul meu... Te tragi dintr-o generatie de criminali. Te-am invatat bine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''nu simt nimic'' -esti nesimtit

| aveam14ani a răspuns:

Semafor.

| ItzKimuraTPU a răspuns:

Te-ai obisnuit de aia rolling on the floor