| AA_7621 a întrebat:

Am pentru voi ceva foarte amuzant.
In primul rand, un hi5 cu care sa va delectati(dar sa nu va excitati) :
http://jana4u.hi5.com/friend/p111475463--janeta_janul--h tml
Si in al doilea rand, dansul ei fermecator:
http://www.youtube.com/watch?v=dlZCyNnBhrY&feature=playe r_embedded#
P. S. : Nu ascult manele.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ce seamăna mumia asta cu profa de englezălaughing

12 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Doamnee saracuta de ea///

| maryana5 a răspuns:

E travestit?

| TVD a răspuns:

Hai maaa. eu mananc si tu imi dai d'asteaaa...
ce sa zic. e frumoasa si danseaza super

| Anduciu a răspuns:

Pozele mi-au ajuns, nu ma pot uita si la filmulet...

| Aℓida a răspuns:

Tocmai voiam sa zic ca e plin de pi2de.big grin
da' ea/el are de toate pentru toti.:-s

| Tso a răspuns:

Mai, in videoclipul de pe youtube, mie mi se pare ca are ceva in pantaloni. Pe cuvant de onoare.
Corectati va rog daca ma insel.
Ps: Sper sa fie barbat.

| Emmm203 a răspuns:

Va spun eu!
Ea nu are nimic in pantaloni da are pemparslaughingrolling on the floor

| ToxicEcstasy a răspuns:

Chei drace. Tre sa dorm cu lumina aprinsa la noapte rolling on the floor

| Basty_6325 a răspuns:

Nu fi rautacioasa Ancutsa94, e si ea o femeie totusi, ca arata ea cum arata asta nu are nimic. PS - e comica faza.

| anDa a răspuns:

De fapt e travestit. Ma rog nu am nimic cu oamenii de genul, dar pacat de el ca s-a facut de ras... Poate avea si alte calitati pe care le-a ascuns si a dat drumul unor reprosuri foarte urate.

| TiaFCRB a răspuns:

Si aia mici danseaza mai bine laughing

| AA_7621 explică:

E travestit. si da, are ceva in pantaloni @Ghabrielle laughing. @Boom ~ te poti satura numai privindu-l smug laughing