| criiisa a întrebat:

Buna TPU...Am si eu o intrebare de perspicacitatetonguee un fond verde se afla un cal alb si in spatele calului o broasca.Pe ce sare broasca? Raspunsul corect primeste funsitabig grinwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nervii nostri

10 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Pe umbra calului?

Răspuns utilizator avertizat
| anad a răspuns:

Broasca a sarit deja pe spatele calului si daca sare iar, inseamna ca sare jos, pe fondul verde.

Răspuns utilizator avertizat
| CreepyCrow a răspuns:

Pe picioare...

| dαɴЗ a răspuns:

Pe amandoua ^^ ca daca pe un fond verde se afla calu nu oare ea sare pe cal si e si pe fond, si pe cal? Fondu sustine calu>calu sustine broasca tongue

| Laurishkutza a răspuns:

Pe picioare. PACE>
Fundoi?

| kdnkdf a răspuns:

Pe fond

| 4b a răspuns:

...pai pe fondul verde nu?! sau?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bănuiesc că e ceva de genul: "O cămilă mergea prin deșert lipa, lipa! Pe ce mergea cămila?" Răspuns: pe nervii celor care încearcă să răspundă...