| libertatea98 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intrebare pe care ati vazut-o pe TPU? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

"Buna TPU! Azi noapte, am dormit cu ursuletul meu de plus, si m-a violat!
Nu credeam ca e asa de pervers!
Si daca raman cumva insarcinata, ce sa fac?"

Crede-ma, am ras de m-am prapadit! laughing

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una din 2009.

| GasaiYuno a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-pisici-2/ e tampita sau mi se pare mie?

| GasaiYuno a răspuns:

Si asta
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283754_27 1849809583740_272971211_n.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GasaiYuno):

Este laughing.

| Dash a răspuns:

"Cat costa un suc la 2 lei?"

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru W3R4):

Am vazut si eu intrebarea rolling on the floor

| dolllhouse a răspuns (pentru W3R4):

Deci atunci mi-a iesit limonada pe nas... A fost ce mai tare intrebare ever.

| W3R4 a răspuns:

Intrebarea era mult mai lunga, eu am zis numa' esentialu!
Si daca lui sau ei i s-a parut amuzanta intrebarea mea, ce ai tu de obiectat?
Tu nici nu ai raspuns la intrebare, ca sa ti se dea tie funda!

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai iti zic, chiar iti zic. happy
Am vazut ieri o intrebare pusa de o proasta amputata si suna cam asa: "Vreau si eu filme porno cu catele in calduri cu vulvele rosii si bulbucate si cu vaginul fierbinte. Deci filme porno cu animale cu catele in calduri." Si mai era una care zicea ca a facut sex cu prietenul ei si a inceput s-o linga in fund apoi a tras o basina cand era puta lui in c*ru ei vibrandu-i puta apoi s-a dus sa se spele la fund si apoi au continuta si a observat ca sperma pe care i-o bagase in fund iesea pe pasarica si pe gura ragaind si partuindu-se in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde vin bășinile? Cel mai detaliat răspuns primește fundiță. A fost cel mai tare...

| asgiumon a răspuns:

Hai k pun si eu una dar nu e foarte haioasa deci" Aseara am visat ca faceam sex cu un cal.Ce credeti ca inseamna?

| crazydeea a răspuns (pentru DarkBlood32):

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| libertatea98 explică (pentru W3R4):

Sunt FATA! happy