| Alexakos a întrebat:

care a trecut misiunile de la gta 4, vreau sa ma ajute si pe mine cu o misiune, este acolo cand sunt cu Maybach-ul si ii urmaresc pe aia de sunt cu un Range Rover si dupa aia ajung la cladirea aia parasita si tot ii impusc pe aia dupa aia intru inauntru si dupa aia il urmaresc pe mosu ala si el se urca in barca si eu trebuie sa iau motorul si la un momentdat sar pe o rampa si ma prind de elicopter, si de aici nu stiu cum fac sa intru in elicopter tot dau SPACE/ENTER dar nimic(stiu ca am scris cam mult dar am vrut sa fiu cat se poate de clar). Ma puteti ajuta? (este pe PC) stiu ca ma mai pus intrebarea o data dar nu mi-a raspuns decta o persoana. multumesc

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Nu-ți mai face de cap cu mașina lui Becali că iar îl bagă pe ăla-n închisoare. Ai trecut de partea grea dacă ai reușit să te prinzi de elicopter, mai trebuie doar să mituiești pilotul cu telemeaua găsită în portbagajul Maybach-ului. *simte c-o să-și ia stupid*

| Alexakos explică:

Stupid am vrut sa si bag, dar mi-a placut ultima faza