| Alexakos a întrebat:

deci: care a trecut misiunile de la gta 4, vreau sa ma ajute si pe mine cu o misiune, este acolo cand sunt cu Maybach-ul si ii urmaresc pe aia de sunt cu un Range Rover si dupa aia ajung la cladirea aia parasita si tot ii impusc pe aia dupa aia intru inauntru si dupa aia il urmaresc pe mosu ala si el se urca in barca si eu trebuie sa iau motorul si la un momentdat sar pe o rampa si ma prind de elicopter, si de aici nu stiu cum fac sa intru in elicopter tot dau SPACE dar nimic(stiu ca am scris cam mult laughing dar am vrut sa fiu cat se poate de clar). Ma puteti ajuta? multumesc

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Aha inteleg, la elicopter odata ce te prinzi de el trebuie sa te ridici si sa intri peste mos, apasa enter (normal e butonul cu care intri in masina il apesi repede de multe ori si se chinuie pana intra in elicopter) tu stii butonul pentru a intra in masini si asta eu foloseam enter, sper ca te-am ajutat. Pardon in elicopter e little jacob mosul in barca.