| Anonim69 a întrebat:

Buna TPU? ce faci TPU? nu ti-e somn TPU? culca-te TPU.

15 răspunsuri:
| Meluma a răspuns:

Sunt foarte treaza! *casca si de abia vede ce scrie*. Eu respir. Voi ce f... Raspuns raportat.

| zalisa a răspuns:

Bună tipule smug
acu' nu mi-e chiar așa somn, tipule.
mai înot și eu prin marea asta de întrebări încă juma' de oră, tipule.
somn ușor! șșapte purici pe-un...adică pe-o lăbuță. puricii să vă devoreze... devil

| theorizer a răspuns:

Cand o sa fii mare sa te faci bunic rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am cont dar vad ca TPU incepe sa se culce usor usor si in acel tip de somn pe veci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dispari dreacu pentru todeauna cu tot cu plozii tai TPU.

| anyia a răspuns:

Buna "Batsifutcamasinadecusut". Ce faci "Batsifutcamasinadecusut"? Nu ti-e somn "Batsifutcamasinadecusut"? Culca-te "Batsifutcamasinadecusut"!
PS: somn usorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neata TPU! ba mie somn TPU! noapte buna TPU

| Bya132 a răspuns:

Buna! Ma doare burtalaughing...nu imi e somn. m-am trezit acum cateva minutehee hee ce ciudatthinking inainte ma trezeam la 8hee hee...

Numai bine!

| Anonim69 explică:

Dragiiiiiiiiiiiiiiiiiiii miei.Sunt fatabatting eyelashes:Xomeeeeegeee.Eu fac bine, am sosit de la liceu! voiiiiiiiii?

| theorizer a răspuns:

Dupa fotografie, nume si intrebare pari inteligenta thinking
si am crezut ca e un baiat big grin
dar nu ca as fi misogin >big grin

| Anonim69 explică:

@theorizer : nu inteleg ce vrei sa spui, ca de` nu sunt asa inteligentasmug!

| Yzzza a răspuns:

Nu m-am prins.

| theorizer a răspuns:

Nici bat si *** ca masina de cusut nu-ti spune nimic? cool

| Bastet a răspuns:

Salut...ma fu...

raspuns raportat

| Annitu a răspuns:

Păi...e 1:37 şi mi-e cam somn, dar mă simt cam rău (psihic) şi nu ştiu...nu ştiu ce să fac.