| deutzadia a întrebat:

Daca ai putea sa ti comanzi visele, ce ai alege sa visezi astazi?

Răspuns Câştigător
| EvanescenceOne a răspuns:

S-a fiu mereu cu baiatul de care imi place si cu prietenii. NORMAL

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aș vrea să-l visez pe Basescu. love struck

| MâţulMov a răspuns:

As visa ca toti prosti sa plece de la T/A.

| AikkoxD a răspuns:

Că am 3 picioare.

| GabiiHaș a răspuns:

Ca am cea mai frumoasa viata din cate au fost...si sa locuiesc in Canada.
pacat ca unele vise nu devin realitate... sad

| NANANAHehh a răspuns:

Sa.l sarut din nou pe iubitul meu ovidiu

| NANANAHehh a răspuns:

Sa.l sarut din nou pe iubitul meu ovidiu, pasional

| BeastMaster a răspuns:

As vrea sa visez ca sunt o zana mica cu aripioare roz care zboara din floricica in floricica. straight face
De fapt mi-ar placea sa ma visez ghepard.

| AtateaConditii a răspuns:

Sa visez ca sunt pierduta intr-o alta tara si sa intalnesc tot felul de obstacole si sa gasesc iubirea happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sunt într-o cabană undeva la munte. Afară ninge, iar eu stau cuibărită într-un balansoar, învelită într-o pătură călduroasă şi moale. Şed liniştită, senină şi calmă lângă şemineu...savurând o carte delicioasă şi o ceaşcă de ciocolată caldă, dulce şi aburindă, in timp ce lemnele trosnesc uşor in focul dinaintea mea.
Din când in când, imi mai ridic privirea dintre slove şi zâmbesc admirativ fulgilor de nea din fereastră. Şi sunt nespus de incântată că afară e atât de frig...iar la mine e atât de cald, atât de bine şi atât de...frumos.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Te invit cu visul tău și pe la mine, că prea e frumos...
http://www.tpu.ro/......zi-astazi/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa stii

| iKeel a răspuns:

Că sunt poreclit Ochi-De-Şoim.

| umbrax a răspuns:

Ca sunt cel mai mare pictor
si poate vad ca basescu nu va mai fii niciodata

| ayosmdk a răspuns:

Pe Chucky

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns (pentru ayosmdk):

Asa vroia sora mea sa isi numeasca cainele

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Sa il revad pe fostul meu profesor de istorie din clasa a 6 a si a 7 si pe fostul meu profesor de fizica care au murit, imi e dor de ei

| LostInBubble a răspuns:

Ca sunt regina lumii, pe-o banca intr-un parculet. happy

| LaNaibaa a răspuns:

Un vis in care sa fiu cu iubitul mew si cu prietenii :X pluss sa fie distractie muulta!

| AlbaAura a răspuns:

La canicula asta...o ploaie linistita si calduta de vara.

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

As vrea sa visez si eu pe basescu sa-l vad foarte bine prin binoclu de la sniper

| luniii a răspuns:

Eu in viitor.smug

Răspuns utilizator avertizat