| abcdefghijk1234567891011121314151617 a întrebat:

Intrebarea se adreseaza celor care joaca Webkinz. Am intrat in CLUBUL PRIETENILOR in carema RESTAURANT. Acolo pot sa mananc ceva? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Cosma0499 a răspuns:

Da,poti manca daca iti prepari tu,deoarece acel loc este si pentru cei care nu au in casa bucatarie(ma rog,poate au da nu au cuptor). Daca vrei iti dau un sfat,uitate la televizor la unu cu numele Chef(bucatar) si o sa iti dea retete,da sa nu scrii de la inceput retetele,la sfarsit, ca poate nu merg, i se intampla si luilaughing.