| andreea32 a întrebat:

TPU... m-am plictisit rau...
cine ma face sa rad primul are fundita:X:X:X
(chiar ma plictisesc)

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Intra pe cocalari.com eu intotdeauna cand vreau sa ma bine dispun ma uit la pozele alea si la comentarii si chiar ma amuza laughing

sper ca si p tine :*

4 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Vin eu la tine si te gadil laughing

| ClassyDog a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=R-1ZdhjTNoc&feature=related Aici o mata constipata razi cu lacrimi:)).

| thegreatgatsby a răspuns:

Du-te la Kingsley sau Shane Dawson de pe Youtube

| AlexandruVlad432 a răspuns:

La un semafor, opreşte la culoarea galbenă un Maybach. În spatele lui, nereuşind să mai frâneze la timp, intră un Tico. Pe bordul Maybach-ului apare: "New hardware detected. Install?"...Mai gasesti pe: http://www.bancuri.net/