| nevermind3322 a întrebat:

Este vreun metalhead plictisit pe aici? ma plictisesc si eu si am chef de povesti... big grin

7 răspunsuri:
| alissu a răspuns:

Yep ^^. Trupele preferate?

| nevermind3322 explică (pentru alissu):

Nightwish, Sirenia, Sonata Arctica, Stratovarius, Slipknot, There fot Tomorrow, Metallica... etc

| nevermind3322 explică (pentru alissu):

Si tu ce asculti?

| Methaallaid a răspuns:

Se pare că ai găsit persoana perfectă. happy

| nevermind3322 explică (pentru Methaallaid):

Tu ce trupe asculti?

| Methaallaid a răspuns (pentru nevermind3322):

Eu Motorhead, Megadeth, Metallica, Slayer, Machine Head, Opeth, Evanescence, Led Zeppelin, Alter Bridge, Iron Maiden, Amon Amarth, Gorgoroth, Venom, Children Of Bodom, Lamb Of God, etc. Urăsc Nightwish și Slipknot.

| alissu a răspuns (pentru nevermind3322):

Cam de toate...Nirvana,Three days Grace,Metallica,Scorpions,Seether,Nightwish,Eluveitie,Alternosfera, Truda, Trooper, Cargo, Coma