| AlexaAma a întrebat:

ma ajuta si pe mine cineva? as vrea sa transform 1, 4 trilioane de dolari in EURO?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca reusesti sa scrii corect, in cifre, suma in dolari, te ajut eu!
Deocamdata, te ajut mutandu-ti intrebarea cel putin bizara, la categoria potrivita: T/A

| Mihai1810 a răspuns:

Inmulteste suma cu 3.22 si rezultatul il imparti la 4.39 sau o impultesti direct cu 0.733

| Fernando9Torres a răspuns:

Si cine te opreste?

| AtsukoKure a răspuns:

Du-te la schimb valutar laughing

| VerdeLila a răspuns:

Te ajut eu! Spune-mi unde ne intalnim! happy

| Gabi1123 a răspuns:

Inmultesti numarul tau de bani cu 4, 5(atat este euro )

| johnnny123 a răspuns (pentru Gabi1123):

De fapt inmultesti cu 0.73, avand in vedere ca are de schimbat dolari in euro (nu euro in lei)