| MeNoNヅ a întrebat:

Mie imi plac foarte mult comicurile! Si daca ati putea sa-mi dati si mie niste comicuri faine! Uitati aici unul facut de mine! http://i.imgur.com/8KLk1.png!

Răspuns Câştigător
19 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Stai ca a cazut berea si s-a rostogolit pana in Sahara. Fac mai tarziu comic.

| MâţulMov a răspuns:

Imi pare rau...
naaaaaaaaspaaaa.

| AlinaaAli a răspuns:

Eu nu m-am prins de faza, sincer big grin
si mi-am pierdut pachetul de tigari x-( nu am timp sa iti mai studiez opera de arta!
mai bine plec in cautarea lorbatting eyelashes

| AnneBre a răspuns:

Eşti...VARZĂ!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru AnneBre):

M-a dezamăgit, până şi eu fac mai bine laughing)

| AnneBre a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Da...dacă spui tu. -___-

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| CautNume a răspuns:

Nu putem

| NothingToEat a răspuns:

Naspaaaaaaaaaa

| MeNoNヅ explică:

Nu eu l-am facut :-& un prieten de al meu si eu i-am zis ca-i " frumos"... sa ii zic ca e varza?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru MeNoNヅ):

Nu,spune-i că e un câcat regurgitat de o vită în călduri.Chiar te rog să-i zici asta.

| Andyy005 a răspuns (pentru MeNoNヅ):

Si in intrebare ai zis ca e facut de tine -_-. Lol.

| MeNoNヅ explică (pentru Andyy005):

A intrat ala pe contul meu! l-a invatat fratele meu sa scrie! mi-am schimbat parola tongue! ma rog! nu asta v-am zis! v-am zis sa faceti un comic!

| Andyy005 a răspuns (pentru MeNoNヅ):

Ne impui sa facem un comic? raised eyebrows Gaseste-ti alti sclavi >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...ăăă...
E făcut de tine sau de prietenul tău?

| NightSasuke a răspuns:

Pana si eu fac chestii mai misto decat tine

| MeNoNヅ explică (pentru NightSasuke):

Ia citeste toate comentariile!

| NightSasuke a răspuns (pentru MeNoNヅ):

Pai da, toti spun ca este naspa! Lasa-te!

| MeNoNヅ explică (pentru NightSasuke):

BAA frate! nu eu l-am facut! ti-am zis sa te uiti la alte comentarii, dar tu. nu stiu ce-ai facut!

| AmaliaMocanu a răspuns:

E naspa nici nu mam prins de gluma sau carei faza?