| 84738493 a întrebat:

Am revenit cu forte noi si tari...Am luat o pauza si ma simt mult mai bine... Mi-a fost dor de voi (Chiar si de Bogdanel3D.Sau cum l-o chema. Oricum, e ala cu comicuri varza. Mi-a fost dor de cum se enerveaza si ma injura cand ii zic ca comicurile sunt varza). Cel mai dor mi-a fost de NoName si de comicurile celor talentati.Gen Cosmin3D, Cretaker (Nu i-am terminat de vazut toate comicurile, ViezurE si daca mai e cineva care face comicuri faine sa ma anunte si pe mine ca mi`e dor de comicurile voastre.Bye :*

2 răspunsuri:
| DorothyAnn a răspuns:

Ma bucur ca ai luat decizia de a te intoarce, un utilizator in plus, o sansa in plus ca un utilizator aflat in dificultate sa-si gaseasca calea, sau pur si simplu sa se lamureasca! Sper ca de cand ai revenit pe TPU nu ai avut probleme!
Chiar ma bucur pentru tine si pentru comunitatea TPU care si-a regasit un copil pierdut!
Pwp dulce!

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Ma bucur ca te-ai intors! eu sunt SoulBreaker dam mi-am schimbat numele, si inca ceva, te rog sa-mi raspunzi la intrebari! si te mai intreb o data... cati ani ai?