| DarkMirror a întrebat:

Ne confruntam cu o problema majora: TPUUDIQS (TPU Users' Decreasing IQ Sindrome). Sindromul descresterii IQ-ului celor de pe TPU - pentru cei ce nu stiu engleza.

http://i1230.photobucket.com/albums/ee499/destroyer783/T PU.jpg

Ce trebuie sa facem sa punem in aplicare solutiile acestui sindrom?

P. S. Aceasta este o intrebare pusa in categoria Trivia/Amuzante pentru ca sindromul domina aici.

6 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

@Zmeura, ei nu se consideră stupizi. Cine ar fi atât de fraier să posteze acolo o întrebare?
Și crede-mă, mulți vor urma pentru "întoarcerea ladyj"; poate că mă voi număra printre ei pentru că devine plictisitor. Și enervant LadyJ și pupincuriștii Jb.

| Comy a răspuns:

Dudă,ştim şi mulţi încearcă să facă ceva dar nu prea reuşesc

| Ciufuliciii a răspuns:

*aplauze grandioase*Bine gandit, dar intrebarile serioase se pun la celelalte categorii, aici facem si noi caterincahappy

| DarkMirror explică:

@Bya132 nu e vorba de LadyJ sau de pupincuristii lui biberon. E vorba ca TPU se destrama din cauza unor dobitoci care n-au ce face.

| Zmeura a răspuns:

Ar fi mult mai usor daca sar face o categorie : Intrebari stupide