| DarkMirror a întrebat:

Am o dilema. Am un laptop HP Pavilion dv6 cu Windows 7 Home Premium. Urmatoarea poza va va spune totul.

http://i1230.photobucket.com/albums/ee499/destroyer783/M yTVTuner.jpg

Ceva idei?

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Cumpara un TvTuner si apoi nu o sa mai ai "problema" asta!

| Ovidiu a răspuns:

Ce problema ai la el. ceea ce arati este Managrul de dezinstalare softuri, iar a doua este o aplicatie a sistemului. Nu mi se pare nimic suspect.straight face Fii mai succint cand te adresezi.

| DarkMirror explică:

In managerul de dezinstalare softuri era HP DVB TV Tuner 8.0.64.43 iar in media center spune No Tv Tuner found.Nu era cam evident care e problema? yawn