| JsBeibDOLL a întrebat:

Pe ourworld am auzit in ultimul timp de un cod Playtest.Cum se floseste si ce este? fudista

P. s:Am auzit de el de pe last cookie

4 răspunsuri:
| JsBeibDOLL explică:

@voichita stiu de chestia cu toolbaru, ce dumnezeu doar joc de un an:lvl 47 din pacate...Doar ca e un cod nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of doamne nici unul nu stiti ''zambeste ca alle'' sa stii ca nici eu nu prea stiu dar orice vreti sa aflati de our world intrebatima pe mine pentru.ca stiu jocul e sunt lvl 64 nume: light kiti angel cautati-ma pe ow

| voichita a răspuns:

Probabil ca este codul acela care iti apare in fiecare luna, si pentru care primesti 10 gem. Trebuie sa descarci un tolbar, si iti apare :play ourworld si un cod. Intri pe urworld dai la settings si iti apare in stanga un spatiu gol alb, scrii codu (fara copy paste) si dai submit. Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de ajutor. Am si eu cont pe our world (dulce2010 love)happy

| Lupu_Darius_1965 a răspuns:

Este un Ourworld altfel codurile sunt asa:
residency 1 month 1000 gems 300.000.000 coins dar trebuie sa ai IP sa til permita pe server a meu e deja bafta poateti merge