| Cineva54321 a întrebat:

stiti un site de pe care pot face farse la cineva(aleg o farsa si siteul telefoneaza numarul scris acolo si aud cum se face farsa)Dau funda la cine stie!

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Mai bine ai suna tu pe ori cine la intanplare cu numar ascuns si le-ai spune chestii care tear face sa razi de exemplu am un coleg in clasa care face mereu asta si odata a sunat o fe meie si el i-a zis ca are 30euro la apa calda si ea a zis ca nu are si a intrebat cine este si colegul meu a zis ca e baba cloantalaughing

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Site-ul lu nea Mitică.

| AikkoxD a răspuns:

Nimeni nu ştie.

| Fiction a răspuns:

Nu stiu.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Http://www.radiozu.ro/farse/

Buzdugan face farsele si le auzi la Radio Zu.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Adica poti da numarul public si vezi cati suna. Lasa numarul aici.

| umbrax a răspuns:

thinkingthinkingthinking
aaaaaaa nu stiim
aaaaaaa ce e asa amuzant

| RuleZaiko a răspuns:

Ce e amuzant la asta?