| NoName0206 a întrebat:

Salut, dupa cum stiti maine e 1 APRILIE laughing vreau sa imi ziceti niste farse comicelaughing Cea mai buna farsa va primi fundalaughing.

Răspuns Câştigător
| andrythebest a răspuns:

In clasa faci doua biletele de dragoste la un baiat si o fata care stii ca nu prea se inghit si ii trimiti undeva sa se intalneasca.;-)

5 răspunsuri:
| summertime a răspuns:

Farsa de facut acasa:ia niste unt sau niste margarina si spune ca ai aflat de undeva(de oriunde vrei tu) ca daca pui sare peste se degaja caldura. Pune sare peste si prefa-te ca chiar se degaja, apoi pune-o si pe persoana de langa tine sa faca acelasi lucru, doar ca tu ii vei baga mana in unt/margarina.
Da o bomboana su un mar cu ardei iute si pune pe cineva sa guste.

| george10 a răspuns:

1) sa scrii niste bilete sa le pui scoti si sa le lipesti pe spatele colegilor.laughing
apoi sa iei o punga de chipsuri cu paprika si ii bagi boia, ardei iute si asa mai departe si lipsesti monede pe jos ai grija ca lipiciul sa fie bun ca. poate ii pierzi.
NOROC LA FARSE si bine ca mi-ai amintit ca de aplic pentru mainewinking

| tomyk a răspuns:

Daca cineva din casa de la tine bea lapte poti face o suuper farsa:pui niste colorant alimentar noaptea cand toata lumea doarme in sticla de lapte si dimineata vor avea o surpiza colorata(colorantul sa nu fie toxic)o farsa destul de asemanatoare:cumperi o sticla de suc 2, 5 l si pahare cati colegi ai in clasa, dar nu duci sticla pur si simplu ci pui niste sare (o gramada) si le pui la toti in pahar de odata(adica incerci sa bea toti in acceslasi timp) si vor avea niste mutre!

| tomyk a răspuns:

Daca esti la o petrecere si unul doarme aprinde o hartie, apropie/te de el si trigati toti care sunteti acolo:"Fooc"! Cand se trezeste arunca apa pe el, pretext ai

Răspuns utilizator avertizat