| TalyWell a întrebat:

Va place mo si foca? Daca da care episod e preferatu vostru si care replica va place cel mai mult?
Episodul si replica care imi place si mie ...primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Eu nu scriu aici pentru fundă.
Episoade preferate :
- Bomba
- Huda
- Paralel
- Kidnapare
- Tratament.

Replici :
Mo : Șșșșt! Gurițțaaaaa!

Mo: F.O.C.A.,dacă am fi femei,am avea drepturi?
F.O.C.A. : Mmmm,nu.
Mo : Da' țâțe mari?

Înjurătura lui Mo : MO: Du-te direct în p*lă și ia-l pe căcat și bagăți-l în p**ă cu moț cu tot… s-o f*ți de de trei ori, m*uie și dacă nu-i cu mă-ta și cu tac-tu și cu tot neamu’ tău de pu** de sferă spațială… Nesimțita dracu’ care ești!

Mo : Ce-ai F.O.C.Ă,dați-aș foc la cioc!

Mo : Mă cac într-o pungă, ţi-o pun pă preş, îi dau foc, sun la uşă şi fug.

Mo : Îmi bag ****-n mă-sa lu` gombosu` ăsta metalic,îi fac un frate mai mare și-l pun să-l bată animalic.

MOna : Adică? Eu-s proastă? Mă faci grasaă Eu umblu strâmb pe tocuri? Eu nu știu perca? Eu nu-s fotogenică? Sau hau sau hau-bau sau ce tot latri acolo, dragă?

Mo : *scoate un pistol din buzunar* Jos hăinuțele, să-ți văd biluțele.

F.O.C.A: Tu, înafară de p**dă, nu știi să împarți absolut nimic! Banii ăștia îi donăm la sinistrați și copii africani și…
MONA: Ce vorbești, tu, neformatato? Mie nu-mi spui! Ăia-s banii mei de yacht-uri. Să fim înțelese!
F.O.C.A: Mona, fă o față de curvă!
MONA: Ce!?
F.O.C.A: Mersi!

MO: Focă, ce Satană-i mega mucu’ ăsta?
F.O.C.A: Stai, mediocrule! Că poate-i o bombă!
MO: Sunt curios… oare ce-i înăuntru?
F.O.C.A: Să ne gândim logic…
MO: Haida’
F.O.C.A: A căzut din cer…
MO: Amin!
F.O.C.A: Poate e un fragment dintr-o stea!
MO: Da! Poate-i ciocafonul lui Lady Gogu’!
F.O.C.A: Mda… poate-i un intelectual!
MO: Aaaahh!
F.O.C.A: Poate-s doi intelectuali!
MO: Aaaahh!
F.O.C.A: Poate…
MO: Ia nu mai folosi cuvinte pe care nu le înțeleg, că-ți sparg tromfu în nas!
F.O.C.A: Deci vrei să tac!
MO: Ahh! Poate-i alcool! Poate-i rom!
F.O.C.A: Rasistule!
MO: Poate-i țuică! Poate-i vin! Poate-i pipi de rechin!
F.O.C.A: Poate-i mă-ta!
MO: Sau…
F.O.C.A: Mă-ta!
MO: Sau…
F.O.C.A: Coarde pentru instrumentul meu de suflat!
MO: Mă dezguști, vulvarule! Bila vine cu mine…
F.O.C.A: N-o atinge!
MO: Ce fraiere!? Vrei scandal? Vrei să ne piz*im? Te previn că am propriul stil de Kung Fu! Stilul FU-TAI! Simte-mi furia!
F.O.C.A: Imediat, stai să-mi fac un ceai…

F.O.C.A: Te-ai defectat, șaibă cu ochi!
HELP
F.O.C.A: Nu fi panicat… Cât ai zice hopa, dacă ești stricat, te repară F.O.C.A!

Și muuuuuuuuuuuuuulte altele. rolling on the floor

8 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

La prima întrebare chiar nu ştiu ce să-ţi răspund... Mi-a plăcut, dar deja nu mai are umor... Mi-au plăcut primele episoade foarte mult, dar cele mai noi sunt naşpa.

| Comy a răspuns:

Primele episoade au fost tari...

| HepiBăluuns a răspuns:

Kidnapare.Mazga.

Replici:: Bumtzi,Bumtzi,Bumtzi
Ce-ai,ma,putzangutanule?
Bezea.
Ioooooo-s cu dietatietoarele
Uau, uau, uau...cat abecedaruuu
M.O.- Pai atunci,autohipnotizeaza-ma pe mine!
Foca-Pot doar sa te hipnotizez.
M.O.-Asa shiimplu? Fara auto? Bine. daca numai atat stii.
Si mata-i titirez.
Te tai,te aranjez,cu talent te decupez
Nain! Tu,vii cu eu.
Foca,tu ti-ai luat dietatietor? Nu ti-ai luat. Ha,ha.
Ca e soare,ca-i furtuna,ca ma fulgera la pruna...
Ce-ai facut,ma,gazosule?
Ce incepe cu bilete si se termina cu Aha,aha,aha,aha,aha, aha, aha?

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Preferatu` meu este ep. 16 cu moartea.
Si replica preferata este:
"Pieri achiuta,
Prinde-ma de puta,
In a lu` trompi cuv,
Si a lu` spirtu` sfant!
Mancati-ar serpi ochi-n mormant!" (Mo)
si
"Fragute cu ciocolata,
Si cu frisca amestecata,
Cu capsune manca, manca,
Si vanilie zmeuriza!" (Mo)
si
"Cioca boca cioca boca.V-am dat la toti m*** moca!" (papagalu` lui Foca"

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Cel mai mult imi place ep 22 VOIAJ
FOCA:F`tutzi croaziera...
MO:Ce ai mah chisalau fantastic.
laughing

| SmileToMe a răspuns:

Apasă.l

| misu2315 a răspuns:

Sunt sigur ca`ti place Pufoshenia dar nu ultima parte... Iar replica e,, Te roog, dulce ca o savarina! ''nu?

| Rinkirikaki a răspuns:

20,,da-mi-ar Trompi inc-o pl am gasit solutia pura''